Vinil Germe Tabelalar

Vinil germe tabela diye adlandırdığımız ışıklı tabela sistemleri uzun yıllardır kullanılmaktadır. Bu sisteminde kendine göre diğer tabela sistemlerine göre avantajları bulunmaktadır, en büyük avantajları biri tek parça halinde istediğiniz reklamı yayınlamanızı sağlaması ve bu reklam bölgeleri üzerinde boyutlandırmaya sığacak kadar firma ismi slogan, fotoğraf vs.’yi ışıklandırabilmenizdir. Maximum ölçü 5metreye x 50 metre olarak belirlenmiştir.

Vinil malzemede de diğer malzeme türlerindeki gibi birkaç kalite malzeme bulunmaktadır, kullanım tercihlerinde önemli olan noktalardan biri eğer ışıklı vinil isteniyorsa A kalite ışığı geçiren – backlit vinil kullanılmalıdır, aksi taktirde reklam tasarımlarınız arkadan ışık vurduğunda solgun görünebilir, floresanlar çok belli olabilir. Vinil tabela çalışmalarında toplam 2 farklı germe tekniği kullanılmaktadır, bunlardan birincisi zımba ile germe olarak adlandırdığımız vinil yapılacak yerin üzerine gelen karkas sisteminin üzerine çalışmaların zımbalandığı şekildir. Bu tip zımba kullanımı olan çalışmalarda önemli olan noktalardan biri, yapılan demir konstriksuyonun üzerine su kontrası adı verilen ahşap, sudan etkilenmeyen malzemenin çakılıp zımbaların onun üzerine çakılmasıdır. Su kontrası kullanılmayan çalışmalarda ahşap belli bir süre sonra su aldıkça şişip üzerindeki zımbaları atmakta ve müşteri için kısa vadeli bir reklam çalışması oluşturmaktadır.

Sitemizdeki vinil tabela çalışmalarını inceleyerek, bilgi almak ya da sipariş vermek istediğiniz çalışmayı iletişim kısmındaki numaralarımızdan arayıp bildirebilir işletmeniz için ücretsiz olarak sunduğumuz keşif ve tasarım hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Vinil Germe Tabela

Vinil Germe Tabela