Ofis tabelası ile ofisinizde şık ve kullanışlı reklam alanları yaratın

Günümüz piyasa koşullarında rekebetin her geçen gün artmasıyla yükselen dükkan kiraları firmaları, işletmelerini kurmak için plaza, iş merkezi ve apartmanların üst katlarını değerlendirmek durumunda bıraktı. Üst katların ofisler için yaygın olarak kullanılması, müşteri ve ziyaretçileri bina girişlerinden üst katlara yönlendirerek taşıma ihtiyacını getirdi. Yoğun talebi karşılamak ve her işletmenin birbirinden farklı kurumsal kimliğine uyum sağlayacak özgün reklam fikirleri sunmak için geliştirdiğimiz bir çok birbirinden farklı dekoratif ofis tabelası ( bina giriş tabelası, banko arkası tabela, yönlendirme tabelaları ) ile müşterilerinizin ofisinize gelene kadar geçirdiği sürede onları yönlendirmek ve yolculukları boyunca ziyaretçilerinize eşlik edip firmanıza olan ilk izlenimlerinin pozitif olmasını sağlamak istemez misiniz?
Ofis Tabelaları

Özgün, iç ve dış mekan tasarımlar ile eczane tabelanızı yanlız bırakmayın

Her geçen gün yenilenen teknolojiyle, görsel estetik ilgisinin çok ön planda olduğu sektörlerden biride eczaneler diyebiliriz. Eczane dekorasyonlarınız için mimari tasarım ve dekorasyon hizmeti veren firmalar ile çalışmanız, işletmenizin görsel bütünlüğü ( iç & dış mekan ) açısından iyi olacaktır. Eczane reklamlarınız ( eczane tabelası, dış cephe kaplama, dış mekan aydınlatma, iç mekan raf stand tasarımları, iç mekan led aydınlatma ve yönlendirmeler, E tabelasına yardımcı alternatif diğer ürün reklamlar gibi .. ) bir çok fazla kalem içerdiğinden bunları tek bir firma çatısı altında yaptırmak hem maliyetinizi düşürecek hem de henüz uygulama başlamadan yapılacaklar tasarlanarak ihtiyaç duyulan uyum ve estetik sağlanacaktır. Eczane tasarımlarınızı yaptırarak birbirinden şık ve dikkat çekici eczanelerin arasına katılın.
Eczane Tabelaları
 

Totem tabelanın gücünü keşfedin, hızla farkedilerek bir adım öne geçin

Totem tabelalar işletmenizin görünürlüğünü arttırmak için daha çok yol kenarına yerleştirilen ve ihtiyacına göre genellikle çift taraflı olan ( isteğe göre 3 ya da 4 cepheli üretilebilir ) reklam uygulamasıdır. Totem tabela uygulamaları sayesinde uzaktaki ziyaretçilere mekanla ilgili referanslar verebilir, bölgeyi kullanan yaya ya da araçlara firmanızın tanıtımı, kampanyalarınız ve kimliğinizle ilgili bilgileri verebilirsiniz. Yapımı ve montajı diğer tabela reklam uygulamalarına göre daha zahmetli olmakla birlikte üretiminde çok ince hesaplamaların yapılmasınıda gerektirir. Totem in raket boyutu ve direğin oranı, görünmesi istenilen uzaklık ve montajının yapılacağı yerin durumu dikkate alınmalı, montaj alanı beton değilse öncelikle yere beton güçlendirmesi yapılarak montaj aşamasına geçilmelidir.
Totem Tabelalar

Çatı katlarınızı çatı tabelanızla değerlendirin, çekim merkezi haline gelin

Binalarınızın çatı katlarının değerlenmesi ve kurumsal imajınızı tamamlamak için oldukça önemli olan çatı tabelaları ; ziyaretçiler ve etraf bölgeyi kullanan ( yaya ya da taşıt ) kişilerin firmanız hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayan kullanım olarak güncel slogan, hizmet ve firma bilgilerinizi yazdırarak değerlendirebileceğiniz reklam alanlarıdır. Vergilendirme sistemleri reklamın uygulandığı bölge ( il , ilçe ) ve m2 esas alınarak yapılır, boyutlarının diğer tabela çeşitlerine göre daha büyük olması ve aynı oranda ağırlıkları düşünüldüğünde, reklamların montajlanacağı karkas sisteminin sağlamlığı ve rüzgar faktörü dikkate alınmalıdır. Rüzgara mutlak geçiş yerleri bırakılarak tek parça levha kullanılmaması ve montaj karkasının paslanmaz çelik ve demir konstrüksiyonla güçlendirilmesi hayati önem taşımaktadır.
Çatı Tabelaları
 

Led tabelalarınız ile daha özgün, estetik ve farkedilir olun

Led ışıklandırma yaklaşık olarak 5-6 yıl gibi bir süre önce ülkemize hızlı bir giriş yaparak şu günlerde adından her alanda sıkça söz ettirmektedir. Reklam, aydınlatma ( iç ve dış mekan ), otomobil ve aklınıza gelen bir çok içerisinde ışığı barındıran sektörde kullanılmaktadır. Boyutlarının küçük ve yer kaplamıyor olması, her renkte ve bilgisayar entegrasyon chipleri yardımıyla farklı bir çok proglamlama olanağı sunması, diğer aydınlatma ekipmanları ile karşılaştırıldığında ciddi uygun elektrik sarfiyatı Led‘i tercih edilir kılmaktadır. Reklam sektöründe yaygın olarak kullanılan led ; led tabelaların harflerini aydınlatmak, iç ve dış cepheleri renklendirmek ( wallwasher ) ürün raf tanıtımlarını ışığın etkisiyle cazip ve farkedilir hale getirmek için sıklıkla kullanılmaktadır, uzun ömürlü ve uygun elektrik sarfiyatlı reklam tabelalarına sahip olmak istemez misiniz?
Led Tabelalar

Gecelerin vazgeçilmezi neon tabelalarla işletmeniz çok daha davetkar

Gece hayatında görmeye alışkın olduğumuz uzun yıllardır kullanılan neon tabelalar piyasadaki yerlerinin küçük bir kısmını led alternatiflerine bırakmış olsa da, hala bir çoğumuzun estetik algısına hitap eden neon‘un yumuşak ışığı,renk alternatifleri ve lede göre her açıdan görünebilir oluşu sayesinde uzun yıllar daha tercih edilirliğini koruyacaktır. Neonun görsel güzelliği; ince detaylı logo ve tabela çalışmalarında detaylara uyarlanamıyor olması, led’e kıyasla olan yüksek enerji tüketimi, periyodik olarak sıkça bakım istemesi ve üretim sürecinin sıkıntılı olması 220 voltu 10000 volta yukselten trafoları, periyodik olarak tüp gazlarının değişimi, kırılan parçanın komple değişmesi problemı vb. bir çok soruna rağmen tercih edilmesini sağlamaktadır.
Neon Tabelalar
 

Büyük alanlarda uygun çözümler arıyorsanız, vinil germe tabelalara başvurun

Vinil germe tabelalar eskiden bu yana sıklıkla kullanılan ve başta fiyatlandırma olmak üzere bir çok konuda diğer reklam uygulamalarına avantajlı olan reklam çeşididir. Viniller Işıklı ya da ışıksız olarak üretilebilir, tek parça halinde büyük m2’ler (100 – 200 m2 gibi ) kullanılabilir ve  üstüne boyutlandırmaya sığacak kadar fotoğraf ve yazı eklenebilir. Işıklı vinillerde önerdiğimiz yalnızca birinci kalite olmakla birlikte ışıksız vinil tabelalarda isteğe göre 2 kalite üründe kullanılabilmektedir, ışıklı çalışmalarda 1. kalite kullanılmadığında ; reklamların ışıkta solgun renkte görünmesi ve aydınlatma floresanlarının tabelanın içinden belli olması gibi ( ki bu vinilin gerildiği kasanın derinliğiylede alakalıdır. ) gibi istenmeyen durumlarla karşılaşılabilinir. Germe ve zımba olarak adlandırılan 2 farklı teknikte montaj edilebilir.
Vinil Germe Tabelalar

İnşaatınız hakkında detaylı bilgi vermek için şantiye tabelalarını tercih edin

İnşaat ya da şantiye tabelası olarak bilinen bu tabela türleri çevre halkına, firma ve ziyaretçilere bilgi vermek ve inşaatı üstlenen firmanın reklamını yapmak maksadıyla kullanılmaktadır. Şantiye sahasının büyüklüğü, iş başlangıç ve bitiş tarihleri, yüklenici firmanın ihale için ayırdığı sermaye, denetlemenin hangi kurum/kuruluş tarafından yapıldığı ve şantiye mimarları gibi bilgiler şantiye tabelalarında yer almaktadır. Genellikle tek seferli kullanım için üretildiklerinden uygun fiyatta malzeme ve fazla işçilik gerektirmeyen standart ürünler kullanılır. Yakın tarihlerde büyük inşaat firmaları tarafından yaygın olarak kullanılmaya başlanan inşaatın yapıldığı bölgede merak ve ilgi uyandırmak için kullanılan şantiye geri sayım sayaçları ve vinç tabelaları da bu gruba girmektedir.
Şantiye Tabelaları
 

Dış cephe kaplamaları ile binanızı estetik gösterirken, dış cephenizi koruyun

Dış cephe kaplama çalışmaları binaların dış görünüşünü estetik hale getirmekle beraber binayı dış etkenlere karşı koruyarak bina ömrünü uzatması, iyi bir şekilde uygulandığında; %70′ lere varan ısı ve ses yalıtımı sağlayarak iş yerleri ve evlerinizi içinde daha rahat yaşanabilen konforlu mekanlar yapma konusunda da oldukça önemlidir. Cephe kaplamaları çalışmaları için kullanabilecek bir çok alternatif renk ve malzeme( ahşap, mermer, alüminyum, kompozit vb. ) kullanılması binaların zevke göre farklı şekillerde dizayn edilmesine olanak sağlamaktadır. Yakıttan ettiği tasarruf düşünüldüğünde enerji dostu, çevreye saygılı, sağlıklı, izolasyon yaptığı için konforlu,şık ve estetik olması günümüzde uygulamanın birbirinden farklı amaca hizmet eden bir çok binaya uygulanmasını sağlamaktadır.
Dış Cephe Kaplama

Bina aydınlatmaları ile dış cepheleriniz, geceleri görsel şölen haline gelsin

Bina aydınlatma sistemleri ya da wall washer ( bina boyama ) adı verilen bu sistemler ile binaların dış cepheleri aydınlatılarak çerçeve etkisi yaratılmaktadır, bina kendini etraftaki binalardan ışıklandırması ve dış cephe kaplaması ile ayırarak kurumsal kimliğini yansıtması kolaylaştırılır. Bina boyama sistemleri bir çok farklı renk ve animasyon ile çeşitlendirilerek, her türlü müşteri ihtiyacının kişiye özel giderilmesine imkan sunmaktadır. Wall washer sistemleri yapılırken ışığın uzun metrajlar aydınlatabilmesi için power led adı verilen led sistemleri kullanılarak led ve ledin üzerine gelen dar açılı lens yardımı ile ışığın lazer etkisi yaratması sağlanır. Bina aydınlatma sistemleri kullanılırken, sistem kasalarının yağmur suyuna karşı iyi izole edilmesi ( waterproff sistems ) ve elektrik voltajlarının hassas bir şekilde ayarlanması montaj alanına tekrar ulaşımın zorluğu düşünülerek çok özenle yapılmalıdır.
Bina Aydınlatmaları
 

Yönlendirme tabelaları ile işletmenizde rahat etmemizi sağlayın

Yönlendirme tabelaları, mekan hakkında bilgi veren insanların bulundukları mekanda rahat etmelerini ve kaybolmamalarını sağlayan pano çeşididir. Mekanla ilgili referans vererek kişiyi yönlendirmek için kullanılmaktadır. Yönlendirmelerin sağlıklı olarak kullanıldığı mekanlarda kullanıcı rahat hareket ederek kendini güvende hisseder ve mekana karşı yabancılık duygusu çekmez. Genellikle ; Alış veriş merkezleri, hastane, okul, belediye vb. yoğun ziyaretçi alan mekanlarda kullanılmaktadır. Işıklı  ve ışıksız olarak üretilebilmektedir, hayati önem taşıyan yönlendirme elemanlarına ayrıca sarj aparatı takılarak ; elektrik var iken sarj olarak acil bir durum halinde elektrik kesintisi vb. çalışmasına devam edebilmektedir. Bir çok standart boyutu olduğu gibi kişi / işletmeye özel olarakda üretilebilir.
Yönlendirme Tabelaları