Strafor Tabelalar ; Estetik, Kullanışlı ve Uygun maliyetli

Strafor tabelalar, sıkıştırılmış strafor köpük malzemenin belirlenen tasarım görsellerinin çizimlerine göre cnc lazerlerde istenilen ebat ve kalınlıklar referans alınarak kesilmesi ile üretilmektedir. Üretimi istenilen boyutta ve harf kalınlığında yapılabilir ve tercihe göre herhangi bir renge boyanabilir.

Stafor tabelalar, uygun fiyatları şık görünümleri ve kolay üretilirlikleri ile özellikle birkaç günlük tasarım ve reklam organizasyonlarında, fuar çalışmalarında ve ofis içi banko arkası tabelası ve reklam uygulamalarında kullanılmaktadır. Farklı strafor kaliteleri kullanılarak iç ve dış mekan kullanımına uygun tabelalar üretilebilir.

Strafor tabela siparişleriniz için ücretsiz keşif ve tasarım ekibimizden faydalanabilir, Reklam uzmanlarımıza soru görüş ve problemlerinizi yöneltip işletmenize en uygun tabela reklam çalışmalarını yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, 0212 251 10 82’yi arayarak ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak. Konu ile ilgili olarak daha önce yapmış olduğumuz strafor tabelalardan bir kısmını makalemizin üzerinde bulabilirsiniz.

Strafor Tabela

Strafor Tabela