Neon Tabela ile Güçlü bir görsel etki

Neon tabela lar görkemli elemanlardır. Gece bile işinizi çarpıcı bir biçimde tanıtmanızda, sinyal etmenize yardımcı olup, potansiyel müşterinizin hızlı, kolay ve uzak mesafelerden farketirip yönlenmelerine neden olacaktır. O yüzdendir ki neon tabela en ünlü ve popüler seçeneklerden biridir günümüzün reklamları için.
Neon tabela da kullanılan Led aydınlatmalar veya neon tüpleri istenilen görünürlüğü garanti ederken yapılmış oldukları malzemelerin niteliği de extrem hava olaylarına yada mekanik (elektrik) çarpmalarına karşı garanti ediyor. Yapısal (strüktürel) gücü (mukavemeti) için genellikle malzeme olarak alüminyum veya çelik tercih edilir. Dışı ise kaliteli plexiglass veya dibond (alüminyum compozit panel). Dibond malzemesi üstünde de istenilen çıkartma (sticker) uygulanabilir. Neon tabela ların boyutları ise her istemcinin uygun şartlarına göre seçmek özgürlüğüne sahiptir. Programlanabilen modüllerle ve birden fazla kanal ile istenilen tempoda aydınlanıp sönebilirler. Yüksek mukavemetli olan neon tabela lar kırılgan değiller darbe karşısında bile kırılmıyor, renkleri solması gibi sorunları olmuyor.
Neon tabelaların en önemli avantajları ise: ışık yoğunluğu ayarlayabilirsiniz, neon tüpler çok güvenilirdir, üzün ömürlerdir ,enerji tüketimi (ekonomik) floresan tüplerden çok daha düşüktür. En gelişmiş mimari çizgileri takip edecek kadar esnektirler ve araçlar olmadan bükülebilirler. Neon tabela zannedilenin aksine sadece gece için etkileyici bir tabela değildir, gündüz için de aynı etkileyiciliği sağlıyor. Ayrıca dışarda kullanımı için tercih edildiği kadar iç mekanlarda da veya vitrin iç kısımlarında da talep ediliyor. Dış mekanlarda spa merkezlerinde, otellerde , kulüplerde , restorantlarda, mağazalarda tanıtım reklam görevi görürken neon tabela iç mekan da binaların içinde, büyük perakendelerde, bankalarda ki görevi ise müşteriye bilgi vermek ,yönlendirmek.
Biz E XTRA ekibi olarak yüksek kalite neon tabela standartlarımızla, uzman ekibimizle ve elimizdeki technoloji ile reklamınızın karmaşıklığı bakılmaksızın yapabiliyoruz.

Neon Tabela

Neon Tabela