Mağaza & Dükkan Tabelaları ;

Bulunduğunuz sektörde adınızı duyurmak için ilk olarak kendinizi tanıtmanız gerekmektedir. Görsel tanıtımın ilk ayağını özenle seçilmiş, işinize uygun ve sizi doğru anlatan bir tabela oluşturmaktadır. Mağaza dükkan Tabela örneklerine baktığımızda oldukça fazla seçeneğimiz var. Metal, cam, ahşap veya plastik malzemeler kullanılarak yapılan tabelalar bulunmaktadır. Kullanılan malzemeye ve harf sayısına göre fiyatlar değişmektedir. Bunun yanı sıra tabelanızın büyüklüğü de önemlidir. İyi malzemeden yapılmış bir tabela yeteri kadar sizi anlatmıyorsa başarılı olamamış demektir.

Bu seçeneklerden bazılarını size kısaca açıklayalım. Bunlardan ilki en fazla tercih edileni ışıklı tabelalardır. Bu tarz tabelalar genellikle gece dikkat çekmek için tasarlanmaktadır ancak gündüzde dikkat çekmektedir. Bunlar içerisinde kayan yazılı olanları ise son zamanlarda daha çok rağbet görmektedir. Işıksız olanları ise daha yoğun ticaret alanlarında kullanılan, yer belirtmeyi amaçlayan çeşitleridir. Daha çok reklam amaçlı bir tabela arıyorsanız sizin için en uygunu totem tabela modelleridir. Hacim olarak büyük ve görsel olarak dikkat çekmektedir. Uzak mesafelerden görülebilmektedir. Bütçenizden ayıracağınız miktarda tabela fiyatlarına etki edecektir. Elinizi cebinize atmaktan korkmayın. Amacınız hem görsel şölen hem de reklam olmalıdır. Her zaman zıt renkler dikkat çekmiştir. Tabelanızın seçimi aşamasında mutlaka sizde fikirlerinizi belirtiniz. Tam olarak ne istediğinizi açık bir şekilde ifade ediniz.

Bir kadının makyajı kadar önemlidir işyerinizin tabelası. Akıllarda kalıcı ve kaliteli olmalıdır. Sizi doğru temsil etmeli, büyük kitlelere ulaşmalıdır. Üzerinde size ait tüm bilgiler eksiksiz bir şekilde belirtilmelidir. Gereksiz ayrıntılardan kaçınılmalıdır. Son zamanlarda ilgi odağı olan, akıllı tabela sistemlerini içinde barındıran led tabela fiyatlarını incelemenizi tavsiye ederim. Sizin temsil gücünüzü simgeleyen tabelalar artık küçük, büyük tüm işletmelerin önem verdiği konuların başında gelmektedir. Gece gündüz hava şartlarına karşı koyacak özellikte olmasına dikkat etmek gerekir.

Mağaza Tabelası

Mağaza Tabelası