Geleneksel yöntemlerden hala sıkılmadınız mı?

 

YÜZLERCE

ALTERNATİF

TABELA ÖRNEĞİ

Yüzlerce alternatif tabela örneği arasından markanıza en uyumlu çalışmayı rahatlıkla seçebilirsiniz

 

Portfolio

YERİNDE

KEŞİF & ÇÖZÜM

HİZMETİ

 Reklam uzmanı kadromuz işletmenizin keşif ve çözüm analizleri için, sizlere sadece bir telefon uzaklıkta

 

Bize ulaşın

GÖRSEL

TASARIM & SUNUM

ÇALIŞMALARI

 Çalışmalarınız için 3 boyutlu görseller düzenleyen mimari tasarım ekibimiz sizin için en kaliteli sunumları hazırlıyor

 

Projelendirme

KREDİ

KARTLARINA

TAKSİT İMKANI

Kredi kartlarıyla ödemelerinizi taksitlendirebilir, bankanızın sizin için sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz

 

Kolaylıklar
urbanstack-pleksi-kutu-harf-tabela

Alüminyum kutu harf

Pleksiglass ön yüzey, Led aydınlatma

colins mainpage

Pleksiglass kutu harf

Pleksiglass ön yüzey, Led aydınlatma

Krom Tabela

Paslanmaz çelik harf

İçten undirect Led aydınlatma

qsmart-aluminium-pleksi-led-tabela

Pleksiglass kutu harf

Pleksiglass ön yüzey, Led Aydınlatma

prada-paslanmaz-pleksi-uygulama-tabela

Paslanmaz çelik + Pleksi Uygulama

İçten aydınlatmalı 2.katman pleksi

siemens-pleksi-led-uygulama-tabela

Pleksiglass dekupe + Pleksiglass

Led aydınlatmalı 2 katman pleksiglass

koton fileli paslanmaz pleksi led tabela

Pleksiglass + Paslanmaz çelik

Pleksiglass ön yüzey, Led aydınlatma

derinel-paslanmaz-fileli-led-aydınlatma-tabela

Fileli paslanmaz çelik + Pleksiglass

Pleksiglass ön yüzey, Led aydınlatma

 

Tabela reklam çalışmalarımız ilginizi çektiyse, tüm galerimizi gezmeye ne dersiniz ? PORTFOLIO

”  tabelamodern.com  “

AÇIK HAVADA 20. YIL !

Tabelamodern ekibi olarak Açık hava reklamcılığı sektöründeki 20. yılımızı siz değerli müşterilerimize hizmete devam ederek kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Dev müşteri portföyümüz, onlarca yılın tecrübesi, yenilikleri çok yakından takip eden, her daim geliştirmeye açık ve sizlere en kaliteliyi sunmayı ilke haline getirmiş tabelamodern ekibi olarak; önümüzdeki yıllarda da özgün çözümler üretip markalarınızı önde tutmaya devam edeceğiz.

” 7/24 canlı destek ekibi “

SİZE NASIL YARDIMCI OLABILIRIZ ?

 Teknik destek ve tasarım ekibimiz, keşif ve montaj ekipleriyle eş zamanlı çalışarak sizlere en hızlı ve kesintisiz desteği sağlamak için telefonunuzun diğer ucunda desteğe hazır şekilde aramalarınızı bekliyor. Çalışmalarınızın başındaki keşif ve tasarım sürecine ek olarak tabela ve reklam ekipmanlarınızın  montaj, bakım ve onarım konularında da destek ekibimizden hizmet alabilirsiniz.

 

” markanıza güç katın “

BİZİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ ?

İşletmenizin kurumsal kimlik, tabela & reklam ekipmanları ve görsel tasarım alanlarındaki gerekli fizibiliteleri yaparak detaylı raporlama ve analiz hizmeti sunuyor, firmanızın ihtiyaçlarıyla yakından ilgilenip, markanızı sizin kadar iyi tanımaya çalışıyor ve en mantıklı kararları veriyoruz.

Hakkımızda

SON EKLENENLER / BLOG

Ahşap menü

Ahşap menü, Lazer kesim – Oto boyama

| Dekoratif Tabela Reklam Örnekleri | No Comments

Kara tahtalara tebeşirle yazma olayından daha sıcak görünen bu tip ahşap menüler son zamanlarda sıkça tercih ediliyor. Kalınlığı boyutlarına oranla belirlenen bu ahşap menü tabelaları…

Apple light box tabela

Apple’ın sade ve şık light box logo reklam tabelaları

| Dekoratif Tabela Reklam Örnekleri | No Comments

Oldukça titiz bir işçilik süreci geçirmiş bu tabela çalışması; içten direct neon aydınlatma kullanılarak yapılmış. Kenar bandı olarak kullanılan 304 paslanmaz çelik – krom –…

Dekoratif tabela reklam

Kibrit çöpleriyle yapılmış dekoratif bir tabela reklam çalışması

| Dekoratif Tabela Reklam Örnekleri | No Comments

Kibrit çöplerinin birbirine yapıştırılması ve altında kullanılan şablon yardımı ile ortaya çıkarılan bu hoş dekoratif tabelada danger -yani tehlike- konusu ele alınıyor

Aluminyum kutu harf

Mükemmel font ve renk uyumu, NOMA – Kutu harf tabela reklamı

| Dekoratif Tabela Reklam Örnekleri | No Comments

Harika renk uyumu ve çok yumuşak bir font seçimi yapılmış. Tabelanın arka fonu, harfler, renk uyumu ve hatta gölge bile mükkemel bir uyum içerisinde.

 

 

Led tabelalarınız ile daha özgün, estetik ve farkedilir olun

Led ışıklandırma yaklaşık olarak 5-6 yıl gibi bir süre önce ülkemize hızlı bir giriş yaparak şu günlerde adından her alanda sıkça söz ettirmektedir. Reklam, aydınlatma ( iç ve dış mekan ), otomobil ve aklınıza gelen bir çok içerisinde ışığı barındıran sektörde kullanılmaktadır. Boyutlarının küçük ve yer kaplamıyor olması, her renkte ve bilgisayar entegrasyon chipleri yardımıyla farklı bir çok proglamlama olanağı sunması, diğer aydınlatma ekipmanları ile karşılaştırıldığında ciddi uygun elektrik sarfiyatı Led‘i tercih edilir kılmaktadır. Reklam sektöründe yaygın olarak kullanılan led ; led tabelaların harflerini aydınlatmak, iç ve dış cepheleri renklendirmek ( wallwasher ) ürün raf tanıtımlarını ışığın etkisiyle cazip ve farkedilir hale getirmek için sıklıkla kullanılmaktadır, uzun ömürlü ve uygun elektrik sarfiyatlı reklam tabelalarına sahip olmak istemez misiniz?
Led Tabelalar

Kayan Yazılar ile ek ürün ve sloganlarınıza yer vererek daha çok akılda kalın

Kayan yazı tabela teknolojisi, bilgisayar sistemleri ve led teknolojilerinin birbirine entegre edilmesiyle yıllar önce kullanılır hale gelmiştir. Epey uzunca süre yoğun olarak kullanılmasına rağmen son günlerde ülkemizde hemen her yerde sıkça kullanıldığını gördüğümüz led kayan yazılar artık yerini grafik ekranlara bırakmaya başladı. Grafik ekranlar kayan yazılara göre grafik oynatma video ve televizyon seyretme, fotoğraf gösterebilme olanaklarına ve kayan yazının sunduğu tüm anımasyon çeşitlerine sahip olduğu için tercih edilmekte olup bilgisayara kolay bağlanabilme ve basit programlanma özelliklerine sahiptir. 16×32 cm şeklinde modüller halinde bulunan grafik ekranlar istenilen ölçülerde bir araya getirilerek kasalanıp siz değerli müşterilerin siparişlerini bekliyor.
Kayan Yazılar
 

Totem tabelanın gücünü keşfedin, hızla farkedilerek bir adım öne geçin

Totem tabelalar işletmenizin görünürlüğünü arttırmak için daha çok yol kenarına yerleştirilen ve ihtiyacına göre genellikle çift taraflı olan ( isteğe göre 3 ya da 4 cepheli üretilebilir ) reklam uygulamasıdır. Totem tabela uygulamaları sayesinde uzaktaki ziyaretçilere mekanla ilgili referanslar verebilir, bölgeyi kullanan yaya ya da araçlara firmanızın tanıtımı, kampanyalarınız ve kimliğinizle ilgili bilgileri verebilirsiniz. Yapımı ve montajı diğer tabela reklam uygulamalarına göre daha zahmetli olmakla birlikte üretiminde çok ince hesaplamaların yapılmasınıda gerektirir. Totem in raket boyutu ve direğin oranı, görünmesi istenilen uzaklık ve montajının yapılacağı yerin durumu dikkate alınmalı, montaj alanı beton değilse öncelikle yere beton güçlendirmesi yapılarak montaj aşamasına geçilmelidir.
Totem Tabelalar

Çatı katlarınızı çatı tabelanızla değerlendirin, çekim merkezi haline gelin

Binalarınızın çatı katlarının değerlenmesi ve kurumsal imajınızı tamamlamak için oldukça önemli olan çatı tabelaları ; ziyaretçiler ve etraf bölgeyi kullanan ( yaya ya da taşıt ) kişilerin firmanız hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayan kullanım olarak güncel slogan, hizmet ve firma bilgilerinizi yazdırarak değerlendirebileceğiniz reklam alanlarıdır. Vergilendirme sistemleri reklamın uygulandığı bölge ( il , ilçe ) ve m2 esas alınarak yapılır, boyutlarının diğer tabela çeşitlerine göre daha büyük olması ve aynı oranda ağırlıkları düşünüldüğünde, reklamların montajlanacağı karkas sisteminin sağlamlığı ve rüzgar faktörü dikkate alınmalıdır. Rüzgara mutlak geçiş yerleri bırakılarak tek parça levha kullanılmaması ve montaj karkasının paslanmaz çelik ve demir konstrüksiyonla güçlendirilmesi hayati önem taşımaktadır.
Çatı Tabelaları
 

Ofis tabelası ile ofisinizde şık ve kullanışlı reklam alanları yaratın

Günümüz piyasa koşullarında rekebetin her geçen gün artmasıyla yükselen dükkan kiraları firmaları, işletmelerini kurmak için plaza, iş merkezi ve apartmanların üst katlarını değerlendirmek durumunda bıraktı. Üst katların ofisler için yaygın olarak kullanılması, müşteri ve ziyaretçileri bina girişlerinden üst katlara yönlendirerek taşıma ihtiyacını getirdi. Yoğun talebi karşılamak ve her işletmenin birbirinden farklı kurumsal kimliğine uyum sağlayacak özgün reklam fikirleri sunmak için geliştirdiğimiz bir çok birbirinden farklı dekoratif ofis tabelası ( bina giriş tabelası, banko arkası tabela, yönlendirme tabelaları ) ile müşterilerinizin ofisinize gelene kadar geçirdiği sürede onları yönlendirmek ve yolculukları boyunca ziyaretçilerinize eşlik edip firmanıza olan ilk izlenimlerinin pozitif olmasını sağlamak istemez misiniz?
Ofis Tabelaları

Gecelerin vazgeçilmezi neon tabelalarla işletmeniz çok daha davetkar

Gece hayatında görmeye alışkın olduğumuz uzun yıllardır kullanılan neon tabelalar piyasadaki yerlerinin küçük bir kısmını led alternatiflerine bırakmış olsa da, hala bir çoğumuzun estetik algısına hitap eden neon‘un yumuşak ışığı,renk alternatifleri ve lede göre her açıdan görünebilir oluşu sayesinde uzun yıllar daha tercih edilirliğini koruyacaktır. Neonun görsel güzelliği; ince detaylı logo ve tabela çalışmalarında detaylara uyarlanamıyor olması, led’e kıyasla olan yüksek enerji tüketimi, periyodik olarak sıkça bakım istemesi ve üretim sürecinin sıkıntılı olması 220 voltu 10000 volta yukselten trafoları, periyodik olarak tüp gazlarının değişimi, kırılan parçanın komple değişmesi problemı vb. bir çok soruna rağmen tercih edilmesini sağlamaktadır.
Neon Tabelalar
 

Büyük alanlarda uygun çözümler arıyorsanız, vinil germe tabelalara başvurun

Vinil germe tabelalar eskiden bu yana sıklıkla kullanılan ve başta fiyatlandırma olmak üzere bir çok konuda diğer reklam uygulamalarına avantajlı olan reklam çeşididir. Viniller Işıklı ya da ışıksız olarak üretilebilir, tek parça halinde büyük m2’ler (100 – 200 m2 gibi ) kullanılabilir ve  üstüne boyutlandırmaya sığacak kadar fotoğraf ve yazı eklenebilir. Işıklı vinillerde önerdiğimiz yalnızca birinci kalite olmakla birlikte ışıksız vinil tabelalarda isteğe göre 2 kalite üründe kullanılabilmektedir, ışıklı çalışmalarda 1. kalite kullanılmadığında ; reklamların ışıkta solgun renkte görünmesi ve aydınlatma floresanlarının tabelanın içinden belli olması gibi ( ki bu vinilin gerildiği kasanın derinliğiylede alakalıdır. ) gibi istenmeyen durumlarla karşılaşılabilinir. Germe ve zımba olarak adlandırılan 2 farklı teknikte montaj edilebilir.
Vinil Germe Tabelalar

İnşaatınız hakkında detaylı bilgi vermek için şantiye tabelalarını tercih edin

İnşaat ya da şantiye tabelası olarak bilinen bu tabela türleri çevre halkına, firma ve ziyaretçilere bilgi vermek ve inşaatı üstlenen firmanın reklamını yapmak maksadıyla kullanılmaktadır. Şantiye sahasının büyüklüğü, iş başlangıç ve bitiş tarihleri, yüklenici firmanın ihale için ayırdığı sermaye, denetlemenin hangi kurum/kuruluş tarafından yapıldığı ve şantiye mimarları gibi bilgiler şantiye tabelalarında yer almaktadır. Genellikle tek seferli kullanım için üretildiklerinden uygun fiyatta malzeme ve fazla işçilik gerektirmeyen standart ürünler kullanılır. Yakın tarihlerde büyük inşaat firmaları tarafından yaygın olarak kullanılmaya başlanan inşaatın yapıldığı bölgede merak ve ilgi uyandırmak için kullanılan şantiye geri sayım sayaçları ve vinç tabelaları da bu gruba girmektedir.
Şantiye Tabelaları
 

Dış cephe kaplamaları ile binanızı estetik gösterirken, dış cephenizi koruyun

Dış cephe kaplama çalışmaları binaların dış görünüşünü estetik hale getirmekle beraber binayı dış etkenlere karşı koruyarak bina ömrünü uzatması, iyi bir şekilde uygulandığında; %70′ lere varan ısı ve ses yalıtımı sağlayarak iş yerleri ve evlerinizi içinde daha rahat yaşanabilen konforlu mekanlar yapma konusunda da oldukça önemlidir. Cephe kaplamaları çalışmaları için kullanabilecek bir çok alternatif renk ve malzeme( ahşap, mermer, alüminyum, kompozit vb. ) kullanılması binaların zevke göre farklı şekillerde dizayn edilmesine olanak sağlamaktadır. Yakıttan ettiği tasarruf düşünüldüğünde enerji dostu, çevreye saygılı, sağlıklı, izolasyon yaptığı için konforlu,şık ve estetik olması günümüzde uygulamanın birbirinden farklı amaca hizmet eden bir çok binaya uygulanmasını sağlamaktadır.
Dış Cephe Kaplama

Bina aydınlatmaları ile dış cepheleriniz, geceleri görsel şölen haline gelsin

Bina aydınlatma sistemleri ya da wall washer ( bina boyama ) adı verilen bu sistemler ile binaların dış cepheleri aydınlatılarak çerçeve etkisi yaratılmaktadır, bina kendini etraftaki binalardan ışıklandırması ve dış cephe kaplaması ile ayırarak kurumsal kimliğini yansıtması kolaylaştırılır. Bina boyama sistemleri bir çok farklı renk ve animasyon ile çeşitlendirilerek, her türlü müşteri ihtiyacının kişiye özel giderilmesine imkan sunmaktadır. Wall washer sistemleri yapılırken ışığın uzun metrajlar aydınlatabilmesi için power led adı verilen led sistemleri kullanılarak led ve ledin üzerine gelen dar açılı lens yardımı ile ışığın lazer etkisi yaratması sağlanır. Bina aydınlatma sistemleri kullanılırken, sistem kasalarının yağmur suyuna karşı iyi izole edilmesi ( waterproff sistems ) ve elektrik voltajlarının hassas bir şekilde ayarlanması montaj alanına tekrar ulaşımın zorluğu düşünülerek çok özenle yapılmalıdır.
Bina Aydınlatmaları
 

Yönlendirme tabelaları ile işletmenizde rahat etmemizi sağlayın

Yönlendirme tabelaları, mekan hakkında bilgi veren insanların bulundukları mekanda rahat etmelerini ve kaybolmamalarını sağlayan pano çeşididir. Mekanla ilgili referans vererek kişiyi yönlendirmek için kullanılmaktadır. Yönlendirmelerin sağlıklı olarak kullanıldığı mekanlarda kullanıcı rahat hareket ederek kendini güvende hisseder ve mekana karşı yabancılık duygusu çekmez. Genellikle ; Alış veriş merkezleri, hastane, okul, belediye vb. yoğun ziyaretçi alan mekanlarda kullanılmaktadır. Işıklı  ve ışıksız olarak üretilebilmektedir, hayati önem taşıyan yönlendirme elemanlarına ayrıca sarj aparatı takılarak ; elektrik var iken sarj olarak acil bir durum halinde elektrik kesintisi vb. çalışmasına devam edebilmektedir. Bir çok standart boyutu olduğu gibi kişi / işletmeye özel olarakda üretilebilir.
Yönlendirme Tabelaları

Özgün, iç ve dış mekan tasarımlar ile eczane tabelanızı yanlız bırakmayın

Her geçen gün yenilenen teknolojiyle, görsel estetik ilgisinin çok ön planda olduğu sektörlerden biride eczaneler diyebiliriz. Eczane dekorasyonlarınız için mimari tasarım ve dekorasyon hizmeti veren firmalar ile çalışmanız, işletmenizin görsel bütünlüğü ( iç & dış mekan ) açısından iyi olacaktır. Eczane reklamlarınız ( eczane tabelası, dış cephe kaplama, dış mekan aydınlatma, iç mekan raf stand tasarımları, iç mekan led aydınlatma ve yönlendirmeler, E tabelasına yardımcı alternatif diğer ürün reklamlar gibi .. ) bir çok fazla kalem içerdiğinden bunları tek bir firma çatısı altında yaptırmak hem maliyetinizi düşürecek hem de henüz uygulama başlamadan yapılacaklar tasarlanarak ihtiyaç duyulan uyum ve estetik sağlanacaktır. Eczane tasarımlarınızı yaptırarak birbirinden şık ve dikkat çekici eczanelerin arasına katılın.
Eczane Tabelaları

asd