Ferforje Tabela‘nın açık hava reklam ve tanıtım hizmetlerindeki yeri; bir sanat olarak ferforje.

 

Ferforje usta işçilik isteyen ve birçok sanat dalına göre daha fazla işçilik ve emek gerektiren, Türkçeye Fransızca Fer forge kelimesinden giren ve Fransızca’da ” dövülerek üretilmiş demir ” anlamına gelen kullanışlı sağlam ve estetik demir çalışmalarına denir. Modern yüzyılda ferforje demirleri makinelerle üretilip fabrikalarda işlenmekte ve son kullanıcılara sunulmaktadır. İşlere makinaların girmesiyle demirlere şekil ve motif vermek eskiye göre çok çok kolaylaşmıştır. Günümüzde demirin dövülerek hazırlandığı süslü ve estetik demir işçiliklerine denilmektedir.

Apartman pencerelerinin balkon korkulukları, Merdivenlerin korkulukları ve küpeşteleri , Demir işçiliği içinde barındıran çeşitli süs eşyaları, Parklarda kullandığımız banklar, Evlerimizin sandalye masa ve kapıları ve her türlü demirin estetik ve işlevselliğinin arandığı yerde kullanılabilir.Bar Restaurant vb. eskiyi yaşatmak isteyen günümüz işletmeleri ferforje’yi daha birçok dekoratif alanda kullanmaktadır. bknz; Ferforje Tabela Örnekleri

Tabela modern olarak, dış cephe ve büyük mekanlarınızın iç mekan reklam tabelalarının montajlarını estetik ferforjelerle dizayn edip, siz değerli müşterilerimize özgün birer ferforje tabela sunuyoruz. Ferforje tabela çeşitlerine uygun fiyat ve yüzlerce özgün çeşitte ulaşabilirsiniz, tek yapmanız gereken – genellikle işletmelerin dış mekan duvarlarına 90derece açı ile yerleştirilip çift taraflı reklam kullanımı için tercih edilir. yazımızın sonunda daha önce yapmış olduğumuz ferforje tabelalarımızdan bir örneği görerek işletmenizin reklam uygulamaları ile ilgili aklınızda fikir oluşturabilirsiniz – işletmenizin marka slogan ve reklam içeriklerini tarafımıza iletip, ferforge demir strüktürlerinden birtanesini seçmektir. Ferforje tabela örneklerimizi küçük detaylarla büyük farklar yaratmak isteyen işletmeler tabelamodern olarak kaçırılmayacak fırsat diye nitelendiriyoruz.

Ferforje Tabela

Ferforje Tabela

Ferforje Tabelanın özellikleri ;

– Çevreye saygılı
– İşlevsel ve dayanıklı
– Bakım gerektirmeyen
– Yıllarca kullanılabilir
– Zarif, şık ve estetik

Ferforje Tabela Örnekleri ;

ferforje-tabela-15

Ferforje Tabela – 14

ferforje-tabela-14

Ferforje Tabela – 13

ferforje-tabela-12

Ferforje Tabela – 12

ferforje-tabela-11

Ferforje Tabela – 11

ferforje-tabela-10

Ferforje Tabela – 10

ferforje-tabela-9

Ferforje Tabela – 9

ferforje-tabela-8

Ferforje Tabela – 8

ferforje-tabela-7

Ferforje Tabela – 7

ferforje-tabela-6

Ferforje Tabela – 6

ferforje-tabela-5

Ferforje Tabela – 5

ferforje-tabela-4

Ferforje Tabela – 4

ferforje-tabela-3

Ferforje Tabela – 3

ferforje-tabela-2

Ferforje Tabela – 2

ferforje-tabela-1

Ferforje Tabela – 1