GÖRSEL ZENGİNLİKLE ECZANENİZİ ÇEKİM MERKEZİ YAPIN

Eczaneler, insan sağlığı için çalışan çok önemli bir işletme. Burada bulunan ilaçlar sayesinde hastalıklar tedavi ediliyor, dertlere derman bulunuyor. Eczaneler resmi kurumlar gibi sabah sekiz akşam 5 usulü ile çalışıyor olsa da her gün bir nöbetçi eczane olmak zorunda. Bu nöbetçi eczaneler diğer günün sabahına kadar açık kalıp hizmet vermek zorunda. Ama çoğu zaman bu eczaneleri bulmak biraz zaman alabiliyor. Bu sebeple göze hitap eden eczane tabelaları yapılıp işletmenin daha rahat bulunması kolaylaştırılabilir.

Hastane ve sağlık ocakları çevresinde birçok eczane bulunur. Buralardan çıkan hastalar genellikle ilk gördükleri eczaneye girip ilaçlarını temin ederler. Fakat burada biraz da işletmenin dış görüntüsü müşteriyi etkiler doğal olarak. Çünkü dışarıdan bakıldığında göze çarpan bir tabelaya sahip olan eczaneler her zaman için daha çok tercih edilir. İhtiyaçtan ziyade bir görsel cazibe uyandıran zengin görünümlü levha ve tabelalar kullanılması önemlidir. Özellikle led ışıklı ya da akşam kırmızı bir şekilde yanan tabelalar daha çok göze çarpar ve satışları büyük oranda etkiler. Bu ışıklı tabelaların akşam açık olmasa hem hastaların nöbetçi eczane aramasını kolaylaştırır hem de gündüz göze çarpıp müşteri çekmesine neden olur. Siz de bu tür bir tabela arıyorsanız sitemizi inceleyip bir fikir edinebilirsiniz. Dilerseniz elektronik mağazamızdan bizimle iletişime geçebilir, burandan istediğiniz eczane tabelasına ve reklam panolarına sahip olabilirsiniz.

İstediğiniz fiyat ve taksit seçenekleri ile sunduğumuz birinci sınıf kaliteden yapılmış eczane tabelalarına sizler de çok uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçebilir istediğiniz boyut ve ebatta tabelalara sahip olabilir, işletmenize görsel zenginlik katabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Size her türlü bildirimi internet üzerinden ya da cep telefonunuzdan sağlayabilirsiniz.

Eczane Tabelası

Eczane Tabelası