Cam kapı tabelaları ile ofisinizi müşterileriniz için daha estetik ve güven veren bir mekan haline getirin ;

Günümüzde firmalar her gün artan firma sayısı ve rekabet şartlarının bir önceki güne oranla daha zor olduğu günlerde, markalarını rakiplerden bir adım önde ve farklı göstermek için her türlü detay ve görsel tasarım çalışmalarını eksiksizce oluşturmaktadırlar. Cam Kapı Tabelaları ofisinize gelen müşteri ve ziyaretçilerinizin mekanınıza girmeden önceki ilk duraklarında – apartman,iş merkezi,plaza kapıları ve bu yapıların ofis giriş kat kapıları gibi – onlara sizinle ilgili ilk iletişimi sunmak için büyük önem taşımaktadır. Ziyaretçi ya da müşteri hem sizinle ilgili bir referans olarak göreceği bu tabela ve panolar aracılığı ile hem mekanınızı bulma konusunda yönlendirilmiş olur, hemde ilk iletişiminizde size karşı bir güven tecrübesi yaşar.

Bu tip cam tabela ve panolar her geçen gün ofislerde daha sıklıkla kullanılıp, müşterilerin dikkatini çekecek şekilde led ışıklandırmalı, cam kazıma, cam üzerine folyo ve kabartma pleksiglass ve kutu harf uygulamaları, içten ışıklandırmalı ön yüzey reklam logo slogan aydınlatma çalışmaları şeklinde ya da isteğe bağlı olarak ışıksız olarak üretilebilir. Bakımları kolay ve kullanışlıdır, silmek için herhangi bir bez parçası ve camsil kullanılabilir.

Led aksanları iç mekanda olduğu için soğuk hava şartlarından etkilenmeyecek ve uzun yıllar etkinliğini sürdürecektir. Fiyatlarının cazipliği, montaj kolaylığı ve dikkat çekme artıları göz önünde bulundurulduğunda reklam ve tanıtım anlamında her işletmenin kullanması gereken bir reklam tabela çeşididir. Cam kapı tabelalarınız ile ilgili olarak firmamıza, logo slogan ve sitemizdeki örnek çalışmalarımızdan referans gösterdiğiniz taktirde 2 iş günü içerisinde üretilip montajlanacaktır.

Cam Tabelanın Özellikleri ;

– Çevreye saygı,
– İşlevsel ve dayanıklılık,
– Bakımı kolay,
– Uzun yıllar kullanabilen,
– Zarif ve estetiktir.

Cam Tabela

Cam Tabela

 

Cam Tabela Örnekleri ;