İmage İnternational – Dekoratif Yönlendirme

Paslanmaz kutu harf tabela, Duvar uygulaması

Port Plastic – Dekoratif Yönlendirme

Alüminyum arka fon, Pleksiglass harfler

Flex – Pay / Banko Tabelası

Pleksi kutu harf, Duvar Uygulaması

Ora – Dekoratif Logo

Paslanmaz kutu logo, Banko tabelası

 

Banko Tabelaları

 

İç mekan tabela çalışmalarda özellikle banko arkası tabelaların önemli bir yeri vardır, karşılama, resepsiyon gibi müşterinin ilk temas kuracağı işletmenin yüzü olan departmanlarda görsellik en ön plandadır. Banko arkası tabelalar,Led,cam,kutu harf ve logo aydınlatmaları şeklinde ve diğer tüm tabela modellerinin mini uyarlamaları halinde olabilir. Biz  yazımızda size bu tabelaların teknik detayları ve kullanım alanlarından bahsedeceğiz.

Tabela reklam alanındaki yenilikler, firmalar arasındaki rekabetin artması gibi nedenlerden dolayı artık firmalar kendilerine çok farklı reklam alternatifleri bulmak zorunda kalıyor, işletmelerdeki en ufak detaylar bir diğer işletmenin önüne geçilmesini sağlıyor bu farklılıklardan biride banko tabelaları.Çok fazla renk ve model seçeneğinin bulunduğu bu tip tabelalar yakın geçmişten bu yana her ofisin gözdesi haline geldi.

Banko arkası tabelalarınız, geri kalan ofis içi yönlendirme tabelaları,kapı isimliği,kapı tabelaları ve ışıklandırma ile uyumlu olduklarında iç mekanınızda müşterilerinize kurumsal bir yapının verdiği güveni verebilirsiniz. Çalışmalarınızın hepsi hemen hemen aynı uygulamacıların elinden çıkarsa daha iyi bir uyum yakalayabilirsiniz.İç mekan ofisler ve müşteri karşılamanın olduğu her tip alanda banko tabelalarından faydalanabilir, müşterilerinize kurumsal kimlik çalışmalarınızı görsel halde sunabilirsiniz. Bu tabela çeşidine örnek olarak gösterilebilecek, daha önce ora için yapmış olduğumuz çalışmayı alta ekliyoruz.

banko arkası tabelalar

Banko tabelası